مقالات

کودکان نوپا، زمانی کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند، که بدانند والدین از آنها چه انتظاری دارند. حال این انتظارات می تواند زمان حمام رفتن یا خوابیدن باشد، یا عواقبی که از یک رفتار بد نصیب شان خواهد شد. هر چه این انتظارات سازگارتر و قابل پیش بینی تر باشند، کودک نوپای شما به احتمال بیشتر، انعطاف پذیرتر و دلپذیر تر خواهد بود.

 

مطالعه بیشتر...

الگوی رشد و نیازهای تغذیه ای متناسب در نوپا
هر یک از کودکان 1 تا 2 ساله الگوی رشد خاص خود را دارند و نباید با الگوی رشد سایر کودکان مقایسه شوند. در اشتها و رشد هر کودک نیز معمولا نوساناتی مشاهده می شود یعنی گاهی از اشتها و رشد بیشتری برخوردارند و برخی اوقات اشتهای خوبی ندارند. بدیهی است اگر مادران از این تغییرات اشتها و رشد باخبر باشند نگرانی و یا جنگ و جدال در مورد غذاخوردن کودک بوجود نمی آید

مطالعه بیشتر...

fitp2093384381 0تمام پدرها دوست دارند رابطه نزدیکی با کودک شان داشته باشند، اما پیدا کردن نقشی برای پدران در زندگی نوزاد کار ساده ای نیست. برای کمک به ایجاد رابطه‌ای عمیق‌تر بین نوزاد و همسرتان چه کار می‌توانید کنید؟ در این مطلب 5 گام برای کمک به شما ارائه شده است.

 

مطالعه بیشتر...

تا وقتی بچه‌دار نشوید، نمی توانید به خوبی درک کنید تربیت کودک چه مسوولیت سخت و مهمی است. این وظیفه کار یک روز و یک هفته نیست که عزم خود را جزم کنید تا آن را به سرانجام برسانید و سپس نفس راحتی بکشید.

 

مطالعه بیشتر...

آموزش های کودک

مرسی برای شما برنامه های و فیلم های متنوع آموزشی را تدارک دیده

 

merciclub.com

 

تماس با ما

تولید کننده : صنایع سلولزی ماریناسان

تلفن خدمات مشتری : 42354001-021

توزیع کننده انحصاری : شرکت گلپخش اول

شماره تماس : ۸۸۸۷۰۰۷۰-۰۲۱

Contact Us